• Telefon: 0-532 505 80 41

  • Email: onalyem@onalyem.com

KURUMSAL

Önalyem Kurumsal

Önallar Yem Sanayii 1989 yılında Bursa'nın Mustafa Kemal Paşa ilçesinde Büyükbaş ve Küçükbaş Hayvan Yemleri ve Kanatlı Grubu hayvan Yemleri Üretimine Başlamıştır.
Bünyesinde 250 kişi İstihdam Eden Önallar Yem Sanayi 20 Dönüm Üzerine Kurulu Yem ve Un Üretim Tesisleri İle Üretim Yapmaktadır.
Önallar Yem Sanayi Tesislerinde Günlük 1.000 Ton Yem, 300 Ton Un Ayrıca Yine Grubumuza Ait Önallar Tavukçuluk Tesislerimizde de 180.000 Adet Yumurta Üretim Kapasitesi İle Müşterilerine Geniş Bir Yelpazede Hizmet Sunmaktadır..
Dünyadaki Tüm Besleme Yöntemlerini ve Yeniliklerini, Yılların Tecrübesi İle Birleştirerek Tedarikçisi Olduğu Yetiştirici Gruplara Taşımış ve Ülke Hayvancılığının Verimli Bir Şekilde Gelişme ve Büyümesine Katkıda Bulunmuştur.
ÖNAL YEM'DE KALİTE BİR BÜTÜNDÜR...
Sahayı sürekli izleyen Önal yem, sadece kendi ürettiği ürünleri değil, pazarda sunulan diğer yemlerinde analizlerini yapar ve sektörün kalitesine destek olur.
Planlanan yüksek kaliteye göre hammadde alımından başlayan kalite yolculuğu satış sonrası hizmetlerle sürekli desteklenmektedir.

Markalarımız

DÖRT YONCA
EKMEKÇİ BABA
İREM YEM
ÖNAL YUM
MORELLİNO UN
ÖNAL UN
BURCU KUZU YEMİ
EFOR BUZAĞI YEMİ
İDEAL BESİ YEMİ
MEGA BESİ YEMİ
MEGA BUZAĞI YEMİ
MEGA KUZU YEMİ
MEGA SÜT YEMİ
ÖDÜL SÜT YEMİ
ÖDÜL-S SÜT YEMİ
SAFRAN SÜT YEMİ
ÖNAL YEM
ÖNAL YEM
UNCU BABA

ŞİKAYET, İSTEK ve ÖNERİ HATTI

BİLDİR